Pozadie – Kuchyňa
Šípka nadol
PRE VÁS TVORÍME INTERIÉRY
Šípka hore

Interiéry od firmy Stopka

O nás

Naše dielo – rodinná firma je to, na čo sme hrdí

Naša firma začínala ako výrobca nábytku, a preto mu skutočne rozumieme. V priebehu času sme sa presvedčili, že nábytok nestačí iba kvalitne vyrobiť. Ponukou komplexných služieb s osobným prístupom upevníme vzťahy a spokojnosť náročnej klientely. Veríme v našu víziu a neustále nastavujeme vyššie štandardy na poli interiérového dizajnu.

Za 30 rokov sme vybudovali silnú značku Stopka, ktorá je lídrom v Českej a Slovenskej republike v oblasti dodávok privátnych rezidenčných interiérov a zastupuje tie najvýznamnejšie značky výrobcov z Talianska a Nemecka. Zakladáme si na spokojnosti našich zákazníkov a tak dokážeme uspokojiť aj tú najnáročnejšiu klientelu z radov biznismenov, politikov a športovcov. Vďaka kvalitným a spoľahlivým službám realizujeme zákazky nielen v ČR a na Slovensku, ale aj v rôznych krajinách po celom svete, kde naši klienti vlastnia nehnuteľnosti.

O nás
Príbeh firmy

Od výroby nábytku po špičkový interiérový dizajn v medzinárodnom meradle

1990:Začiatok výroby vlastného modulárneho systému nábytku z leštených mosadzných dielov skla a zrkadiel, ktorým sú vybavované interiéry luxusných butikov v centre Prahy.

1992:Firma má už 28 zamestnancov. Klientela z oblasti úspešných podnikateľov, ktorá má záujem najmä o kvalitné a individuálne riešenie ich bývania. Teraz sa začíname orientovať aj na súkromný segment. Otvárame prvé dizajnové štúdio na Žitnej ulici v Prahe 2.

1997:V novom Praha city center na Klimentskej 46 otvárame prvý Miele center v strednej a východnej Európe, tu má svoje hlavné sídlo spoločnosť Stopka doteraz.

2000:Do firmy prichádza Miroslav Stopka na pozícii manažéra spoločnosti a začína sa éra rodinnej firmy, keď postupne pribúdajú exkluzívne zastúpenia významných svetových nábytkových spoločností.

2002:Povodne, ktoré zasiahli celú krajinu, zničili celý showroom na Klimentskej ulici. Ten však bol po 16 týždňoch kompletnej stavebnej rekonštrukcie znovu otvorený, a to navyše v rozšírenej podobe.

2008:Začali sme svoje pôsobenie na slovenskom trhu, keď sme otvorili design showroom v Bratislave.

2010:Otvárame vlastné logistické centrum a outlet v Roztokách pri Prahe a zároveň znovu rozširujeme showroom na Klimentskej ulici. Druhý priestor je zameraný na top talianske značky Poliform a Minotti, ktoré od roku 2012 výhradne zastupujeme.

2016:Získavame zastúpenie ďalších významných talianskych výrobcov – Poliform, ktorý je jednou z najvýznamnejších značiek nábytkového priemyslu, a Rimadesio, ktoré je známe svojím vycibreným dizajnom dverí a šatní zo skla a kovu.

2020:Zásadná prestavba showroomu na Klimenskej ulici, ktorá predstavuje aktuálne trendy svetového dizajnu.

Prohlídka showroomu

Náš tím
Náš tím

Dlhodobé profesijné skúsenosti

Chceme vás presvedčiť o profesionalite našej práce, preto sa u nás môžete spoľahnúť na know-how našich interiérových architektov a dizajnérov, zručnosť a dlhoročné skúsenosti našich vlastných montážnych a servisných pracovníkov. Každý z nich má dlhodobé profesijné skúsenosti, ktoré sú naďalej prehlbované pravidelným školením tak, aby sme mohli ponúkať klientom tie najlepšie možné služby.Zoznámte sa s naším tímom.

Náš tím
Šípka nadol