05. október 2018

Blíži sa veľká súťaž o jedinečný nábytok zo sortimentu Stopka v cene 20.000 EUR podľa vlastného výberu.

Blíži sa veľká súťaž o jedinečný nábytok zo sortimentu Stopka v cene 20.000 EUR podľa vlastného výberu.

V priebehu niekoľkých dní bude predstavená Veľká súťaž pre milovníkov dokonalého dizajnu. Výhrou je výber nábytku zo sortimentu Stopka podľa vlastného dizajnu v hodnote 20. 000 EUR. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a užite si u vás doma pocit skutočného luxusu a jedinečného štýlu.

Dokonalý dizajn

Spoločnosť Stopka je rodinná firma, ktorá je na českom trhu už od roku 1990 a od roku 2008 pôsobí aj na Slovensku. Aby sme mohli váš interiér navrhnúť presne podľa vašich osobných predstáv, využívame know how našich architektov a dizajnérov, zručnosti a um našich servisných pracovníkov a silu najkvalitnejších svetových značiek, ktoré zastupujeme.

Náš servisný tím dokáže nielen všetko nainštalovať, ale aj poskytnúť záručný a pozáručný servis. Disponujeme tiež vlastným logistickým centrom. Už nemusíte chodiť k našim zahraničným partnerom, všetci vám potvrdia, že naša profesionalita, ceny a služby sú s tými ich porovnateľné. A prečo? Pretože skrátka milujeme našu prácu a vieme čo robíme už 28 rokov.

Pravidlá a podrobnejšie informácie o súťaži sa dozviete už čoskoro. Sledujte nás na sociálnej sieti Facebook a na stránkach www.stopka-sk.sk.

Veľkú súťaž o nábytok zo sortimentu Stopka v cene 20.000 EUR podľa vlastného výberu štartujeme už za 14 dní.

Možno zdieľať

ĎALŠIE NOVINKY