Služby

Skvelý servis sa začína prvou schôdzkou.

1
Najprv pri káve alebo pohári šampanského, spoločne opíšeme váš vkus, životný štýl aj nároky na interiér. Budeme starostlivo analyzovať, čo od svojho bytu alebo domu očakávate. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how našich architektov získajú vaše predstavy konkrétnu podobu aj časový plán. Vstupná analýza je prvým krokom úspešnej realizácie interiéru.
2
Vaše želania, sny aj požiadavky pretavíme do dispozičného aj farebného riešenia nového interiéru. Dizajnér pre vás pripraví niekoľko variantov a prevedie vás budúcim prostredím. Navrhne farebné a materiálové kombinácie a celkový koncept interiéru a jeho detaily. Štúdia vám tak pomôže zorientovať sa a predstaviť si budúcu podobu interiéru.
3
Na štúdiu potom spoločne nadviažeme komplexným návrhom vášho priestoru. Od našich špecialistov dostanete detailný technický projekt všetkých profesií, podrobnú kalkuláciu aj realistické vizualizácie. Svoj nový domov tak uvidíte, skôr ako začnete s realizáciou. Vieme, že celok je viac než len súčet častí, preto sa budeme venovať aj tomu najmenšiemu detailu.
4
Nasleduje stretnutie štvrté, keď sa už rozhodne, ktorý variant je favoritom. Zadáme výrobu vizualizácií, spíšeme zmluvu o ideovom návrhu a spolu prejdeme podrobný rozpočet. Práca našich dizajnérov na vizualizácii a rozpočte je už zahrnutá v celkovej kalkulácii.
5
Precíznosť, dodržanie termínov, technická profesionalita a dôraz na detail sú tým, čo z nášho tímu robí špičku aj v tých najnáročnejších realizáciách interiérov. Pripočítajte naše dlhoročné skúsenosti a stovky realizovaných projektov a máte dôveryhodného a zodpovedného partnera vášho interiéru. Vďaka vlastnej doprave, montážnym tímom a praxi v komunikácii s dodávateľmi stavby dosiahneme vždy perfektný výsledok.
6
Predvedením a odovzdaním dokonalého bývania sa pre nás spolupráca nekončí. Stopka je pre vás zárukou aj pri riešení nečakaného problému. Sme pripravení podať pomocnú ruku, či už ide o obsluhu prístroja, alebo údržbu nábytku. Všetko na vašu spokojnosť. V prípade záujmu sa skontaktujte s naším poradcom.