Interiérový dizajn

Tvoríme pre vás dokonalé interiéry a nadčasové hodnoty

Špecializujeme sa na špičkové rezidenčné projekty pre klientov, ktorí chcú domov prispôsobený ich životnému štýlu. Nami realizované interiéry sú estetické, funkčné a nadčasové a zvyšujú tak hodnotu akejkoľvek nehnuteľnosti. Spolupracujeme s renomovanými architektmi a ponúkame zaujímavé riešenia aj pre developerov v prémiovom segmente.

Kreativitaa dizajn Skúsený tíma jeho know-how Špičkové zahraničné a miestne značky KVALITA

Rozsah našich služieb

Showroom Stopka je miestom, kde nájdete všetko, čo potrebujete na vybavenie vášho domova. Chcete si osobne vyskúšať širokú kolekciu sedacieho nábytku alebo si prezrieť šatňu podľa svojich predstáv alebo si detailne prezrieť rôzne modely kuchýň? Na jednom mieste tak môžete prejsť všetko od domácich spotrebičov až po doplnky a záhradný nábytok. K dispozícii je vám tím odborníkov, ktorí vám radi poskytnú odborné poradenstvo. Je pre nás totiž zásadné, aby ste od nás dostali to najlepšie. A to po stránke praktickej aj estetickej.

Architekti

Ak spolupracujete s vlastným architektom a hľadáte spoľahlivých a precíznych dodávateľov interiéru či jeho vybraných súčastí, Stopka je to správne miesto.
Dlhodobo spolupracujeme so známymi architektonickými ateliérmi, ktorým poskytujeme maximálnu podporu pri tvorbe ich vízií.

Rudolf Netík, architekt

Realizácia Obecní dvůr, na ktorej sme mali možnosť sa tiež podieľať.

"vysoká profesionalita, servis, štruktúra sortimentu"

Pre návrh vášho budúceho interiéru môžete zároveň využiť tím našich skúsených architektov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a sú zvyknutí spolupracovať s tou najnáročnejšou klientelou. Poznajú dokonale portfólio našich značiek a sú klientovi k dispozícii po celý čas realizácie.