31. august 2020

Najúžasnejšie bazénové projekty, ktoré predstavujú nesmierne luxusné bývanie

Najúžasnejšie bazénové projekty, ktoré predstavujú nesmierne luxusné bývanie

Je možné, že ste nadchádzajúce projekty už niekde zazreli. Na druhej strane však ide aj o kompletne nové výtvory nachádzajúce sa na oslňujúcich miestach. Nezávisle od dĺžky ich existencie však v každom prípade ide o objekty s ohromujúcim architektonickým dizajnom, ktoré náležite dopĺňajú luxusné rezidencie, ktorých sú súčasťou.


Dizajnový projekt Vincenza De Cotiisa.

Vytvorený top dizajnérom, Vincenzom De Cotiisom, je tento projekt na terase apartmánu jednoducho úchvatným. Zahŕňa mramorovo-mosadzný stolík (rovnako navrhnutý spomínaným dizajnérom) a pár vintage stoličiek. Bazén je obklopený nádhernými prvkami zelene, ktoré do priestoru prinášajú nádych leta.


Dizajnový projekt Eugenia Lopeza.

Vonkajšie priestory Eugenia Lopeza (najvplyvnejšieho mexického zberateľa umenia) zahŕňajú umelecké dielo od mexického umelca Abrahama Cruzvillegasa, ktorý svoju sochu vytvoril z materiálov nachádzajúcich sa v blízkosti bazéna.


Dizajnový projekt štúdia NA Architects.

V snahe vytvoriť tento dizajnový projekt preskúmalo štúdio NA Architects rôzne stratégie, akými je možné maximalizovať vnímanie priestoru. Patrila k nim napríklad aj v tomto prípade výherná stratégia, ktorú predstavuje využitie posuvných dverí pre zastretie rozdielu medzi interiérovými a exteriérovými priestormi. Navyše sa vďaka nim umožnil jednoduchý prístup chladného letného vánku aj do vnútra domu.


Dizajnový projekt firmy Boca Do Lobo.

V tomto dizajne rozhodne nemá miesto obyčajnosť, či tradičnosť. Miesto toho sa pozeráte na výrazný a nesmierne moderný priestor, ktorý zahŕňa hneď niekoľko luxusných a bestsellerových kúskov značky Boca do Lobo. Radí sa k nim napríklad vlnitá mosadz predstavujúca nekonvenčný konferenčný stolík, či dychberúca sedačka.


Dizajnový projekt pre rodinu Bulgariových.

Exotický a neobyčajne veľký tradičný dom v Marakeši rodiny Bulgariových, ktorý je vybudovaný okolo centrálneho nádvoria, zahŕňa aj ohromný plavecký bazén. Hlavné nádvorie je pritom lemované lampášmi a luxusnou sedačkou, ktorá bola navrhnutá Pablom Paniaguanom.


Dizajnový projekt Kelly Wearstlerovej.

Za vytvorením a skonštruovaním vyobrazeného dizajnu vonkajších priestorov nehnuteľnosti Gwen Stefaniovej (nachádzajúcej sa v Beverly Hills) stojí popredná interiérová dizajnérka Kelly Wearstlerová. Vďaka svojmu talentu vytvorila z exteriéru perfektný a nesmierne unikátny „sladký únik“ z reality s pozoruhodným výhľadom na údolie San Fernando.


Dizajnový projekt Jonathana Adlera.

Keď sa módna návrhárka Maven Lizová rozhodla, že nastal čas na vytvorenie luxusného domova pre jej rodinu, obrátila sa s prosbou o pomoc na jej milovaného priateľa a popredného interiérového dizajnéra Jonathana Adlera. Spoločnými silami tak v jej záhrade vytvorili dokonalý raj pre každého člena rodiny a taktiež aj prípadného návštevníka.


Dizajnový projekt vo Villa Le Scale.

Sladká talianska nehnuteľnosť s názvom Villa Le Scale (nachádzajúca sa na Capri) je doslova a dopísmena neskutočným objektom. Nielen, že je táto exkluzívna nehnuteľnosť so siedmymi spálňami umiestnená na pohorí Monte Solaro (vďaka čomu disponuje nádherným výhľadom na záliv Gulf of Naples), no len nedávno zrekonštruovala svoj interiér, ktorý je mixom klasickej stredomorskej modrej a bielej farby spolu so súčasným dizajnom a dizajnérskymi líniami.


Dizajnový projekt architekta Tonyho Chia.

Takzvaný „infinity“, či nekonečný bazén tejto nehnuteľnosti (nachádzajúcej sa na súkromnom ostrove na Fidži) je vykachličkovaný mozaikami poprednej talianskej firmy Bisazza. Vybudovaný bol architektom Tonym Chiom, pričom v súčasnosti je už vlastníctvom Jill a Davida Gilmourových.


Dizajnový projekt Martyna Lawrence-Bullarda.

Daný bazén je súčasťou domu vybudovaného v španielskom štýle z 20. rokov minulého storočia, ktorý sa nachádza v kalifornskej oblasti Hollywood Hills. Vlastnený je herečkou Ellen Pompeovou, ktorá si na jeho vybudovanie najala dizajnéra Martyna Lawrence-Bullarda. Ten navrhol okrem iného aj sedačku pre príjemný relax pri bazéne, ktorá je umiestnená v tieni cyprusových stromov.

Možno zdieľať

ĎALŠIE ČLÁNKY